DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Jak zkrátit džíny
Často kupujeme kalhoty, včetně džíny, jejichž délka je mnohem delší, než je nutné. Chcete-li kalhoty zkrátit, můžete kontaktovat ateliér, ale dnes vám ukážeme, jak to udělat sami, protože proces zkracování kalhot není nijak zvlášť obtížný.
Chcete-li kalhoty zkrátit na požadovanou délku, musíte je nejprve změřit. Požadovanou délku označte pastelkami nebo špendlíky hlavou. Můžete se zeptat, jak označit správnou délku? Dělám to tímto způsobem: Žádám toho, kdo kalhoty zkracuje, aby se v nich nejdřív pohyboval, obcházel se, aby seděli na osobě způsobem, který mu vyhovuje, a potom zezadu na každé noze připínáním kolíky 2 - 3 mm nad podlahu tak, aby nohy nedotkl se podlahy. Před nohou nemůžete připnout.

Jak zkrátit džíny


Měříme 2 cm od kolíků a odřízneme přebytečnou tkaninu z džíny, nejprve zezadu, poté zepředu, s přihlédnutím k tomu, že kalhoty dopředu zkrátíme o 3-4 mm.

Jak zkrátit džíny


Ohněte látku dovnitř dvakrát a vytvořte basting - poprvé po skládání 0,5 cm, podruhé - po skládání 2 cm.

Jak zkrátit džíny

Jak zkrátit džíny


Ve vzdálenosti 1,5 cm od okraje výrobku dáváme čáru.

Jak zkrátit džíny


Chcete-li nitě opravit, abyste se vyhnuli otevření stehu, můžete se svázat spojením zpět 2 cm, nebo můžete protáhnout všechna vlákna na jedné straně a uvázat uzel.

Jak zkrátit džíny

Jak zkrátit džíny


Ve vzdálenosti 2 mm od první linie můžete dát druhou linii a kalhoty napařit. Jak vidíte, nic složitého.

Jak zkrátit džíny
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky