DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Kuřecí polévka v pomalém sporáku
Vaření kuřecí polévky v pomalém sporáku je rychlé a snadné. Důležitou výhodou této metody vaření je to, že domácí kuře v pomalém vařiči se velmi dobře vaří a stává se měkkým, zatímco na sporáku nelze tohoto výsledku dosáhnout.

K vaření potřebujete následující ingredience:
- polovina domácího kuře;
- 4 brambory;
- domácí nudle nebo jejich analog v balení;
- greeny (petržel a kopr, stále můžete nakrájet cibuli);
- sůl, pepř, oblíbené koření.

Připravte všechny produkty náležitě, jmenovitě pečeně opečte a opláchněte, oloupejte a nakrájejte brambory na malé kostky nebo stébla, připravte domácí nudle nebo hotový z rozbijte.
Přesuneme všechny ingredience do multicookerové mísy, dáme kuře na dno a nakrájené brambory na vrchol.

Vícebarevná kuřecí polévka


Pak rozbijeme nudle, jejich množství závisí na vašich preferencích, pokud chcete tlustší, respektive více nudlí. Tradiční ruská kuchyně však stanoví, že tato polévka bude lehká a nebude vůbec hustá.

přidat nudle


Naplňte vodou, voda musí zakrývat produkty, ale také nesmí stoupat nad maximální značku v misce pro více vrstev. Sůl a pepř na budoucí jídlo, pokud chcete, můžete přidat své oblíbené koření.

naplňte vodou


Nastavili jsme program „Polévka“, který je automaticky navržen na hodinu vaření, ale je lepší čas prodloužit silou na 1,5 - 2 hodiny.

pomalý vařič


Zatímco se polévka připravuje, můžete podnikat cokoli. Jen nezapomeňte jemně nasekat zeleninu na polévku. Po zaznění signálu, který ukazuje, že je vaření hotové, otevřete víko a naplňte zelení. Nechte polévku mírně vychladnout a po 20-30 minutách ji můžete nalít na talíře. Nezapomeňte krájet kuře, proto je vhodnější používat kuchyňské nůžky.
Voňavé jídlo z domácího kuře je připraveno.

Vícebarevná kuřecí polévka
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Polinka2008
    #1 Polinka2008 Hosté 29. srpna 2017 19:47
    0
    Můj pomalý vařič je nečinný. Ale tento jednoduchý recept rozhodně žádá, aby se v něm vyzkoušel.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky