DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Masážní rohož pro kojence
Jak víte, tělo dítěte je velmi dobře vnímáno na něj. Čím dříve tedy začnete vyvíjet dítě, tím plodnější bude tento proces. Masážní rohož pro dětské nohy umožní mechanický účinek na chodidla dětských nohou. Toto je prevence plochých nohou. Zlepší se také krevní oběh, posílí se imunita, celkový fyziologický a psychologický stav těla dítěte.

Pouze masážní rohože nejsou tak levné. Mohou však být vyrobeny samostatně.
Chcete-li vytvořit masážní podložku pro dítě, budete potřebovat následující věci:

1. Řez hustou tkaninou. ale nezapomeňte, že se stále jedná o dětský koberec, takže je nejlepší zvolit tkaninu jasných barev nebo se zajímavým vzorem.

masážní podložka pro dítě


2. Super lepidlo. Je to mnohem pohodlnější než lepidlo PVA a výsledek bude trvanlivější. Ale samozřejmě může být super lepidlo jiné. Nejvýhodnější není jednorázová láhev, ale velká. Za prvé, bude to trvat déle. Za druhé, nejpohodlnější je použití.

lepidlo


3. A plastové uzávěry lahví na limonádu. Foto 3 Můžete také použít víčka z krabic mléka a kefíru a dalších mléčných výrobků. A také ze spodních nápojů, jako je Actimel nebo Immune. Některé z nich mají také vnitřní vertikální vložky, což umožňuje používat koberec ještě účinněji. A výška víček je různá, což je nezbytné pro dobrý dopad na chodidlo.

dopravní zácpy


Výrobní proces.
Proces výroby takového koberce je poměrně jednoduchý. Připravená textilie by měla být žehlena, protože od té doby to nebude možné. Připravená víčka důkladně omyjte, aby byla zcela čistá. Koneckonců, koberec je určen pro dítě.
Víka by měla být přilepena konvexní stranou k tkanině. To je nezbytné, aby tenké stěny víka působily na nervové zakončení umístěné na noze dětské nohy. Víčka můžete přilepit podle předem vytvořeného obrázku. Současně je vhodné pečlivě rozložit barvy tak, aby víka stejné barvy nebyla na jednom místě.

uzávěry lahví


Po potažení povrchu víka lepidlem se vyplatí jej ihned nasadit na látku, aby se lepilo. To by mělo být provedeno s každou čepicí. Jakmile jsou všechny potahy přilepeny k látce, masážní podložka bude připravena.

korek


Kromě krytů lze použít i tlačítka. Ale pak budou náklady na rohož poněkud dražší. A tak se při minimálních nákladech ukázala krásná a pohodlná masážní rohož pro dítě.

masážní podložka pro dítě
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky