DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Stylizace pro obraz Vincenta Van Gogha
Od dětství nám bylo řečeno, že nejlepší dárky ty, které jste vytvořili sami. Ale pro dospělé neztratili svůj význam. Zvláště pokud jde o tematický dárek.
Tato mistrovská třída vám pomůže zapůsobit na milovníka impresionismu nebo jen na znalce umění. Láhev kvalitního silného nápoje navíc nebude nikdy zbytečná.
Pro svou práci jsem si vybral hvězdnou noc Vincenta Van Gogha. Začal jsem malovat přesně láhev absintu, protože to byl oblíbený nápoj umělce.
Potřebujeme tedy láhev, měkký široký a tvrdý tenký kartáč a následující barvy: černá, modrá, modrá, červená, žlutá, oranžová a bílá (koupil jsem v sadě).

materiály


Pro malování je nejlepší použít akrylové barvy, protože dokonale přilnou ke sklu a další lakování nebude vůbec nutné. Nečistěte kartáč vodou, protože čím silnější je barva, tím lépe. Takže produkt bude mít texturu.
Je lepší se zbavit štítků. Pokud má láhev papírový štítek, lze ji snadno vyjmout namočením do teplé vody.

láhev

láhev dekorace


Pokud potřebujete štětec očistit od barvy, je lepší použít alkohol.
Začněme nejtemnějším prvkem obrázku. K tomu potřebujete černou, žlutou a červenou barvu. Nejprve naneste vrstvu černé, počkejte asi 15-20 minut.

láhev dekorace

láhev dekorace

láhev dekorace


Poté, co barva již zaschla, chaotickým způsobem děláme červené a žluté tahy, protože stále pracujeme na stylizaci a ne na reprodukci.

láhev dekorace

láhev dekorace


Potom jemně naneste modré pozadí. Aby se zajistilo, že láhev nebude průhledná, bude zapotřebí alespoň dvou vrstev barvy. První vrstvu nanášíme kruhovým pohybem štětce, počkáme, až barva zaschne, a druhou.

láhev dekorace

láhev dekorace

láhev dekorace


Když zaschne druhá modrá vrstva, přitáhneme hvězdy žlutou barvou. Chcete-li zabránit tomu, aby se hvězdy na modrém pozadí zbarvily zeleně, přidejte bílou barvu.
Obarvte dno láhve modrou barvou. Dále pomocí tenkého štětce nakreslete obrysy domů černou barvou.
Potom modré, žluté a bílé tahy nechte na lahvi. Pamatujte, že před nanesením každého nového kabátu nechte předchozí schnout. K zobrazení měsíce použijte oranžovou barvu.
Když je láhev zcela suchá, můžete ji lakovat, pokud chcete lesklý povrch.
Na konci bychom se měli dostat.

láhev dekorace


Podobný dárek je vhodný pro jakoukoli dovolenou. Můžete si dát nejen kvalitní nápoj, ale také potěšit milovaného člověka se svou pozorností, který se odráží ve vašem ručně malovaném obrázku.
Můžete si vybrat jakýkoli jiný nápoj a jakýkoli jiný obrázek. Vše záleží na vaší preferenci.
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky