DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » »Peníze květina
Pravděpodobně na celém světě neexistuje žádný takový šťastný člověk, který by se v životě nevyskytl problém s výběrem dárku. Není to jednoduchý dárek pro obtížného člověka. Dárek pro tuto zvláštní kategorii lidí, kteří již dosáhli všeho v životě a kteří již mají všechno. Toto je dárek pro šéfa, šéfa, obchodního partnera nebo dokonce oligarchu.
Je zřejmé, že výběr prezentace není jednoduchá záležitost. Co jim lze představit? Existuje pouze jedna odpověď - pouze jedinečná položka, exkluzivní, velmi neobvyklá a přitahuje pozornost každého. Kde je mohu získat?
Udělej to sám. Díky podrobné mistrovské třídě se můžete stát nejúžasnějšími a neobvyklými dárekVhodné pro každou příležitost. Můžete doslova pěstovat Money Tree během několika večerů (úvodní fotka).

Co potřebujete:
1. Hrnec. Strom musí někde růst.
2. Vytváření sádry nebo alabastru. Použije se k tomu, aby naší práci dala sílu a váhu.
3. Stopka z lopaty. Budoucí kufr.
4. Malá gumová dětská koule - vytvořit korunu.
5. Stavební páska.
6. 3 metry pásky jakékoli barvy.
7. Lepidlo a horká zbraň.
8. Souvenirové bankovky různých nominálních hodnot. Používá se během svatebních obřadů a prodává se v jakémkoli svatebním salonu.

Popis procesu.
Nejprve byste měli připravit hrnec a kufr. Dokud bude sádra suchá, bude možné s korunou klidně jednat. Nejdříve však první:
Připravíme všechny potřebné položky.

uprostřed hrnce


Viděli jsme kufr požadované délky (stopka z lopaty). Opatrně ji zabalte páskou a v malých intervalech ji fixujte horkým lepidlem, přibližně každé 2-3 otáčky.

Jemně zabalte


Snažíme se připevnit hlaveň přesně uprostřed hrnce k horké pistoli. Pak musíte jednat velmi rychle.

Sádrové malty


Sádru zředíme vodou na hustou zakysanou smetanu a hrnec naplníme barelem přesně ve středu.

zábal maskovací páskou


Zde byste měli držet hlaveň na chvíli a ujistit se, že se nevaří do strany. Sádrová malta tuhne velmi rychle, takže to nebude trvat moc času. Hrnec necháme s barelem uschnout, připravíme korunu.
Gumovou kouli zabalíme na všech stranách nejméně 2-3 vrstvami maskovací pásky.

lepidlo na kufr


To se provádí tak, aby nedošlo k prasknutí v okamžiku, kdy na něj budete držet účty horkou zbraní.
K míči přilepíme širokou část misky z hrnce. A přilepte úzkou část palety na kmen. Takhle:

Bude vyžadováno 5 poznámek


Nyní necháme celou strukturu zaschnout a získáme odpor, pokračujeme ve vytváření koruny.
Chcete-li vydělat jednu květinu peněz, je třeba 5 poznámek. Každé 4, když jsme odložili stranou, a každý pátý násobek na polovinu:

složit na polovinu


Z účtů složených na polovinu vyrábíme malé sáčky. Můžete lepit rohy, můžete připojit sešívačku, není žádný rozdíl, udělejte, jak vám vyhovuje.

Rohy můžete přilepit


Zbývající kousky papíru jsou odříznuty z rohu takto:

upevněte sešívačkou


Navíjíme kus papíru z neobřezané strany na tužku nebo jehlu, abychom vytvořili kulatý plát. Přilepte první okvětní lístek kulechka.

střih z rohu


Pak druhý, třetí a čtvrtý, v kruhu. Toto je květina z peněz.

Lepte první okvětní lístek

Pak druhý

třetí


Asi 30-40 kusů takových květů bude vyžadováno na našem velkém stromu, v závislosti na hustotě lepení koruny.

použít


Začneme lepit květiny na kulatou základní kouli shora, postupně vyplňovat prostor a střídat květiny různých nominálních hodnot (foto 18). Měla by to být taková nádherná koule.

květina peněz

květina peněz

peníze míč


Tady, v zásadě, a všechny potíže. Zůstane jen trochu oživit naše stvoření. Chcete-li to provést, můžete přidat trochu umělé listoví do koruny, a ozdobte sádru v květináči. Nejjednodušší způsob je namazat povrch jakýmkoli rychle schnoucím lepidlem (moment, PVA a další) a naplnit ho proso, které lze z plechovky natřít jakoukoli barvou. V případě našeho experimentálního dřeva byla použita zlatá stuha a zlatá barva.

nalít proso


Tento strom peněz lze vytvořit naprosto jednoduše pomocí vlastních rukou. Neváhejte překvapit své přátele a vynikněte neobvyklými dárky. Hodně štěstí ve všech vašich snahách!

peníze květina
Vraťte se
Komentáře (1)
  1. Catherine
    #1 Catherine Hosté 29. srpna 2017 05:53
    0
    Velmi zajímavá dárková varianta pro šéfa, protože nevíte, co mu dát. Pero je tak skromné ​​a takový strom peněz s bankovkami ho ocení, hlavní věc je, že nevyžaduje velké finanční výdaje.

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky