DIY to udělej sám
Mistrovské třídy, pokyny, užitečné tipy, recepty.
» » » »Jednoduchá raketa
Myšlenka této snadné a časově náročné falešné se zrodila, když byl 23. února na nose. Můj manžel sloužil v raketových silách, takže jsme se s dcerou rozhodli vyrobit raketu. Ihned řeknu, že toto dítě může toto umělecké dílo vytvořit sám, a to od 5 let. Mladší děti postaví raketu s malou pomocí od své matky za 15 minut.

raketový válec


Předstírat, že potřebujete:
• Barevný papír;
• Jakékoli lepidlo;
• Pouzdro z toaletního papíru;
• Nůžky.
Moje dcera navrhla, že pro tuto práci používám pouzdro na toaletní papír. Tato zvláštní maličkost šetří spoustu času. Pokud nemáte po ruce rukáv, musíte si jej vyrobit z lepenky.
Pojďme do práce. Nejprve musíme válec přilepit papírem. Barva papíru závisí na vaší touze. Vzal jsem oranžový list papíru a ovinul kolem něj rukáv, změřil požadovanou výšku a šířku. Řezal jsem obdélník a vložil obrobek.

kužel rakety

lepidlo


Nyní vytvořte kužel z fialového papíru. Chcete-li to provést, nakloňte list pod úhlem a přilepte jej. Přebytečný papír jsme opatrně odřízli.

okénka


Nyní musíte spojit prázdnou základnu rakety s lukem. Před tím jsme ořízli spodní okraj kužele po obvodu tak, aby při lepení ohnul papír. Horní část rukávu zpracováváme lepidlem a pečlivě ho lepíme na kužel. Současně pečlivě zatlačíme na okraje. Co by mělo vyjít:

křídla


Potom jsme se svou dcerou vystřihli kruhy fialového papíru a přilepili na raketu. Toto jsou „okna“ naší vesmírné struktury.
Z malých obdélníků jsme vyrobili polotovary pro „křídla“, která slouží jako podpora pro faleš. Lepením na raketu jsme je rozřezali na trojúhelníky. Takže náš falešný získal svůj přirozený vzhled.
Nyní zbývá mírně zkrátit „nos“ naší rakety. Stačí ji nakrájet a přilepit papírem. To je všechno! Stojí za to říci, že jsme s dcerou strávili více než 15 minut času.

raketa


Při provádění této falešné, vaše dítě posílí jeho dovednosti v zacházení s nůžkami a lepidlem, a také rozvine jeho představivost. Tato skromná maličkost, vyrobená rukama vašeho dítěte, dokáže roztavit největší srdce.
Vraťte se
Komentáře (0)

Přečtěte si také

Chybové kódy pro pračky